Najlepszy dealer AVM w Polsce. Specjalizacja w high-endowych urządzeniach najwyższej serii Ovation.
Fachowe doradztwo, szkolenia i warsztaty ze strumieniowania muzyki jakości High-Res.

Relacja z Audio Video Show 2015

Sprzęt AVM oraz Davis Acoustics, który na wyłączność dystrybuujemy w Polsce można było zobaczyć i usłyszeć na Stadionie Narodowym. Nasze stoisko było jedną z najlepszych sal!

 

avm_davis-acoustics_audio-show_43

 

Tegoroczne, rekordowe Audio Video Show w Warszawie przeszło już do historii. Po raz pierwszy ta równie wielka impreza, jak monachijskie High End, odbyła się dodatkowo na Stadionie Narodowym. To było miejsce dla największych i najprężniej działających producentów i dystrybutorów w Polsce. Wśród nich z dumą także i my prezentowaliśmy naszą ofertę – odtwarzacze i wzmacniacze AVM oraz kolumny Davis Acoustics.

 

avm_davis-acoustics_audio-show_13

Wraz z nami niemieckie doskonałe urządzenia prezentował sam właściciel AVM, Udo Besser.

Dzięki naszemu doświadczeniu, muzyka w pokoju brzmiała doskonale, co przyciągało dużą liczbę gości. Wiele osób wracało i spędzało z nami sporo czasu. Niestety, nie można było przez szyby oglądać płyty stadionu, ale to wszystko dla dobra muzyki. Ogromna tafla szkła miała negatywny wpływ na właściwości akustyczne pomieszczenia. Zasłonięcie okna przez wielkoformatowy banner z materiału sprawiło tak doskonały efekt brzmieniowy. Chociaż, oczywiście głównymi sprawcami takiego dźwięku były prezentowane urządzenia i ich konfiguracja, a także strumieniowane pliki muzyczne w wysokiej rozdzielczości. Postawiliśmy na to, w co wierzymy – streaming i nowoczesność. Dzięki temu nie zawiedliśmy siebie ani naszych gości.

 

W sobotę prezentowaliśmy monobloki AVM Evolution MA 3.2S z przedwzmacniaczem Evolution PA 5.2T i głośnikami Davis Acoustics Monitor 1, a kolejnego dnia ze słynnymi szerokopasmowymi Davis Acoustics MV One. Okablowanie – Black Rhodium. Taka konfiguracja była podyktowana gabarytami pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się jednak również urządzenia tańsze, przeznaczone do typowych warunków odsłuchowych w przeciętnej wielkości salonach domowych. Zapraszamy!Zapraszamy do obejrzenia galerii z wystawy Audio Video Show 2015