Wkrótce polska premiera Ovation 6.2

2015-05-300
avm-ovation-A62.jpg

Miło nam poinformować, że do oferty AVM wchodzi nowy wzmacniacz zintegrowany z rodziny Ovation, który otrzymuje symbol A6.2.

AVM Ovation A 6.2

Początkiem lipca, a może już w czerwcu będzie on dostępny także w Polsce. Wtedy też zapewnimy Państwu możliwość bliższego spotkania z najnowszym wzmacniaczem, a tymczasem prezentujemy zdjęcie i kilka podstawowych informacji technicznych.

 

 

AVM Ovation A 6.2
AVM Ovation A 6.2
AVM Ovation A 6.2
AVM Ovation A 6.2
AVM Ovation A 6.2
AVM Ovation A 6.2

 

Integra oferuje niebagatelną moc 225 W lub 400 W na kanał grającą odpowiednio w klasie A lub B. Za zasilanie odpowiada transformator toroidalny (1.000 VA). Wzmacniacz wyposażony będzie w 2 wejścia XLR, 4 RCA i opcjonalnie w wejście gramofonowe, dwie pary wyjść głośnikowych oraz gniazdo słuchawkowe (6,3 mm). Urządzenie posiada parametryczny equalizer oraz funkcję obejścia głośności. Standardowo wszystkie informacje będą widoczne na dużym wyświetlaczu. Rozbudowane funkcje menu (regulowana czułość wejściowa czy możliwość definiowania własnych nazw wejść) to już cechy, do których przyzwyczaił nas AVM i także w tym modelu będą dostępne. Ovation A6.2 będzie kompatybilny z pilotem RC3.

Wzmacniacz będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej z opcjonalną możliwością zamówienia chromowanego panelu przedniego. Wymiary dość kompaktowe, jak na taką moc i mnogość funkcji: 430 mm x 135 mm x 410 mm. Za to waga urządzenia wynosząca 25 kg pokazuje z czym mamy do czynienia.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i śledzenia nowości.