Pilot zdalnego sterowania RC9

Pilot zdalnego sterowania RC9

Pilot zdalnego sterowania RC9

Title:

Description:


[tabgroup position=”horizontal-tabs-box” ][tab title=”Opis” icon=””]

Misternie wykonany pilot (cena: 490 €) nie jest tylko zwykłym optycznym pilotem, ale działa także w transmisji radiowej, dlatego nie musi „widzieć” urządzenia by nim sterować. Pilot dobrze leży w dłoni i pozwala na pełną obsługę kompatybilnych urządzeń AVM takich jak chociażby CS 2.2. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD, dzięki czemu pozwala nie tylko wygodnie konfigurować i sterować urządzeniem, ale także przeglądać katalogi muzyki. W zestawie znajduje się stacja dokująca oraz kabel USB, zatem można go ładować na wiele sposobów. W zależności od intensywności użycia, baterie wytrzymują 4-5 dni. Aby wydłużyć czas pracy baterii między kolejnymi ładowaniami, można ustawić wygaszenie ekranu. Po ruszeniu pilotem, wyświetlacz automatycznie się budzi. Pilot jest programowalny.

RC 9 posiada duży ekran, który służy do poruszania się w różnych menu i folderach. W trybie odtwarzania wyświetla tytuły i inne cechy granego utworu. Ponadto utwory, które lubimy słuchać, można dodawać do „ulubionych”. Dostęp do takiego folderu jest szybki – za pomocą jednego przycisku, więc użytkownik nie musi przeszukiwać wszystkich albumów. Jeśli jednak jest taka potrzeba, to dzięki zastosowaniu klawiszy alfanumerycznych odbywa się to całkiem sprawnie i szybko.

Pomimo tych wszystkich wygodnych funkcji pilota, użytkownik ma możliwość obsługi urządzeń AVM za pomocą smartfona lub tabletu dzięki natywnym aplikacjom AVM.

 

Pilot AVM RC 9
Pilot AVM RC 9
6ade68059d
Pilot AVM RC 9
Pilot AVM RC 9

[/tab]

[tab title=”Specyfikacja” icon=””]

  • transmisja optyczna i radiowa
  • kolorowy wyświetlacz LCD
  • klawisze alfanumeryczne dla wygodniejszej obsługi
  • możliwość obsługi wielu urządzeń oddzielnie lub w grupach – multiroom
  • ładowanie ze stacji dokującej lub przez USB
  • w pełni programowalny

[/tab]

[tab title=”Recenzje” icon=””]

[/tab]

[/tabgroup]

Category
akcesoriaEvolutionInspirationOvation